Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

eskavator

Aksidentohet me eskavator 60 vjeçari nga Berati, ndërron jetë rrugës për në spital (EMRI)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Berat, ku 60 vjeçari Qemal Demiri është aksidentuar me eskavator.Ai është nisur me urgjencë...

Po fliste në telefon, punonjësi merr në eskavator gruan (VIDEO)

Një punonjës në Kinë me emrin Keo Wo Son ka marrë me vete një grua në ganxhën e eskavatorit pasi fliste në telefon dhe...

“Sherr” mes mjeteve të tonazhit të rëndë (Video)

Rreth katër mjete të tonazhit të rëndë janë përfshirë një një “sherr” duke u përplasur dhe rrëzuar njëri-tjetrin, në një skenë të ngjashme me...

Konflikti me pronarët, eskavatori në Tiranë shpërthen me eksploziv

Shpërthimi i sotëm që është nga dëgjuar banorët e lagjes “5 Maji” në kryeqytet, është shkaktuar nga një ekspoliziv i vendosur në një eskavator....

Lajmet e fundit