Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

escm

MBRËMË U SHKUND VENDI/ Pse nuk përputhet magnituda e ESCM me IGJEUM dhe a do ketë goditje të tjera tërmeti? Përgjigjet sizmiologu Rexhep Koçi

Mbrëmë në orëm 21:15, shumë përjetuan ankthin dhe frikën e tërmetit me magnitudë 4.9 që goditi vendin dhe që u ndje kryesisht në Tiranë...

Lajmet e fundit