Tirana
overcast clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
81 %
2.6kmh
90 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Erzeni

Aksident fatal me motor uji, vdes futbollisti i ri shqiptar

Një lajm tragjik ka prekur sot futbollin shqiptar teksa mësohet se ka humbur jetën në moshën 31-vjeçare, futbollisti Arbër Aliu. Mbrojtësi...

Harrojini Osumin dhe Vjosën, kanionet më të bukura në Shqipëri janë 25 km larg nga Tirana (VIDEO)

Shqipëria është e pasur me një rrjet të pasur hidrografik, me lumenj që burojnë në malet në lindje të vendit për t’u derdhur në...

Aktorja e Teatrit Kombëtar e shokuar, shikoni çfarë gjen në kosin “Erzeni”

Anila Bisha, Aktorja e Teatrit Kombëtar, ka blerë një kos në market dhe e ka hapur me padurim por ç’të shikonte! Brenda tij dukshëm...

Lajmet e fundit