Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
2.1kmh
75 %
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
Pre
12 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

ervis martinaj

4 muaj nga zhdukja e Ervis Martinaj, kryepolici Rrumbullaku: Hetimet janë në rrugë të mbarë

Drejtori i Policisë së Shtetit Muhamet Rrumbullaku, është shprehur këtë të shtunë se institucioni që ai drejton është "në rrugë të mbarë" në hetimet...

Deklarata e fortë e xhaxhait: Nipin tim, Ervis Martinajn e zhduku kryekrimineli Edi Rama

Faik Martinaj, xhaxhai i biznesmenit të shumëkërkuar nga drejtësia Ervis Martinaj, ka akuzuar drejtpërdrejt kryeministrin Edi Rama, për zhdukjen e nipit të tij. Ai...

“Kundërshtarët e tij janë 6 grupe”, Hoxha për fatin e Ervis Martinajt: Rrethanat e deritanishme kanë anuar se kemi të bëjmë me…

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka komentuar misterin e zhdukjes së Ervis Martinajt, një nga emrat më të njohur të botës së krimti në Shqipëri. Hoxha...

Debati në mesnatë/ Salianji pyet ministrin Çuçi: A keni dijeni, polici që shoqëronte Ervis Martinajn, ka përmendur emrat e oficerëve të lartë?!

Deputeti demokrat Ervin Salianji, ka pyetur në punimet e seancës së sotme plenare në Kuvend ministrin e Brendshëm Bledi Çuçi, nëse kishte dijeni për...

Trondit gazetari i njohur: Kam burime 99% të sigurta, Ervis Martinaj është vrarë në duart e…

Gazetari Milaim Zeka deklaron se “mbreti” i basteve në Shqipëri, Ervis Martinaj është vrarë. Madje, ai shkon edhe më tej, duke përfshirë policinë në zhdukjen...

Zhdukja e Ervis Martinajt, policia merr në pyetje Astrit dhe Jasim Avdylaj : Dyshohet se janë personat e fundit që ka takuar

Prokuroria e Kurbinit në lidhje me zhdukjen e Ervis Martinajt ka kërkuar marrjen në pyetje të Astrit dhe Jasim Avdylaj, të cilët ndodhen në...

“Rivalët nxorrën fragmente me foto të videos”, Artan Hoxha: Një mendje diabolike këshilloi që…

Po bëhen gati tre muaj nga zhdukja misterioze e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj, teksa Policia ende nuk e ka një përgjigje nëse ai është...

Momenti TRAGJIK/ Shkoi t’i ofronte ndihmë pa e ditur se ishte i biri, Artan Hoxha rrëfen si i ati e gjeti “shoshë” me plumba...

Ekzekutimi i Klinsman Preçit dhe plagosja e një prej miqve të Ervis Martinajt, Ylli Ibrahimi, ishte goditja tjetër ndaj "mbretit të basteve". Preçi nuk kishte...

Ervis Martinaj ka qenë në Vlorë? Kryekomisari Berberi: FNSH ka kryer kontrolle, kemi mbështetur operacionet

Kryekomisari i Vlorës Gentian Berberi, gjatë një konference për mediat sot nga qyteti bregdetar, ka pranuar se Forcat e Ndërhyrjes së Shpejt kanë zhvilluar...

Atentati ndaj mikut të Ervis Martinaj, gazetari: Klisman Preçi kishte vetëm 10 mijë lekë në xhep, po pinte kafe në lagje

Gazetari Artan Hoxha ka treguar sot dteaje nga një atentat që ndodhi muaj më parë në Milot, ku mbeti i plagosur miku i Ervis...


Lajmet e fundit