Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

Ervin Salianji

Ervin Salianji tregon planin e opozitës dhe sqaron të vërtetën për foton me Sadri Abazin (VIDEO)

Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salanji flet për krijimin e një fronti të gjerë opozitar kundër kësaj qeverisje. I ftuar...

Flet Ervin Salianji, këta deputet nuk i duroj dot në Parlament

Deputeti më ri i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, ka qenë i ftuar në emisionin ‘Mos i fol shoferit’ në oranews, ka folur rreth karrierës...

Sherri me Gjinushin, flet për herë të parë Ervin Salianjin: Nëse nuk ke kontribut, ik

Debati mes deputetit të PD-së Ervin Salianji dhe kryetarit të Partisë Social Demokrate, Skënder Gjinushin në “news 24” ku diskutimi arriti në një nivel...

Debatet në Kuvend, deputeti – Ramës: Mendova se e kishe brenda… po paske ardhur (VIDEO)

Seanca plenare e të enjtes përveç debateve dhe përplasjeve të forta, ka edhe momente komike. I tillë ka qenë momenti kur...

Salianji ngre tonet dhe godet foltoren, por deputetët në sallë shpërthejnë në të qeshura

Ervin Salianji, deputeti i Partisë Demokratike ka mbajtur sot fjalimin e parë dhe më të veçantin në Parlament, pasi e kanisur të martën dhe...

“Rrjedhja” e votave në PD, reagojnë deputetët Salianji, Duma, Shehu e Strazimiri: Votim i manipuluar

Për shumë demokratë 80 votat që mori Gramoz Ruçi ditën e sotme në momentin kur u votua për kryetarin e  Kuvendit, i cilësua si...

Zgjedhjet në ASH, reagon deputeti i PD: Zgjedhjet janë problemi, Rama është kryefarsa

Situata e krijuar në Akademinë e Shkencave pas votimit të ditës së sotme dhe deklaaratave të kryeministrit Rama për ndërprerje të fondeve ka krijuar...

Deputeti i ri reagon për sjelljen e maqedonasve në finalen e “Superkupës së Europës”: Është e turpshme

Deputeti më i ri i Partisë Demokratike, Ervin Sanlianji, nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale ka lëshuar akuza të forta kundrejt autoriteteve të shtetit...

Lajmet e fundit