Tirana
few clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
56 %
4.6kmh
20 %
Sht
5 °
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

TAG

Ervin Salianji

Votimi për kryeprokuroren, zbulohet kush ishte deputeti që futi flakadanët në Kuvend

Situata që u krijua në senacën plenare të datës 18 dhjetor në Kuvend në disa momente kaloi në dhunë që nuk ishte parë më...

Protesta e opozitës: Arrestohen 6 protestues, procedohen 10 deputetë (Mes tyre Monika Kryemadhi – EMRAT)

Arrestohen 6 shtetas dhe procedohen 2 të tjerë në gjendje të lirë për veprime të dhunshme në protestë ndaj Policisë së Shtetit. ...

Denoncimi i Salianjit: Sulm i turpshëm i Edi Ramës ndaj familjes time (Foto)

Një ditë më parë në medie qarkulloi një dokument ku pretendohej se në lokalin që është i regjistruar në emër të Shegë Salianjit, e...

PD deklaratë urgjente pas denoncimit të Salianjit: Prokuroria të hetojë këtë kërcënim mafioz

Partia Demokratike ka dalë me një deklaratë urgjente pas denoncimit për mediat të deputetit të saj Ervin Salianji i cili deklaroi se ishte kërcënuar...

Salianji denoncon “live”: Më kërcënon një deputet me precedent penal (EMRI)

Deputeti i PD, Ervin Salianji ka denoncuar në një konferencë për mediat se një deputet i Partisë Socialiste e ka kërcënuar. ...

Pas sherrit në emision, plas edhe në komision mes Ndreut e Salianjit: Do hash dajak! Unë bëj mundje, boks… (DEBATI)

Pas sherrit mbrëmë në emisionin e  Eni Vasilit ku dy deputetët, socialisti Pjerin Ndreu dhe demokrati Ervin Salianji nuk i kanë kursyer ofendimet dhe...

Plas sherri në emision: ‘Ti s’merr vesh, je i trashë. O delirant’ Ndreu kapet me Salianjin

Ka pasur përplasje dhe fyerje mes deputetit demokrat Ervin Salianji me deputetin socialist Pjerin Ndreu. Të ftuar ne emisionin ‘Studio e Hapur’ dy deputetët...

Lajmet e fundit