Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1kmh
0 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
9 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

Ervin Salianji

Denoncimi i Salianjit: Sulm i turpshëm i Edi Ramës ndaj familjes time (Foto)

Një ditë më parë në medie qarkulloi një dokument ku pretendohej se në lokalin që është i regjistruar në emër të Shegë Salianjit, e...

PD deklaratë urgjente pas denoncimit të Salianjit: Prokuroria të hetojë këtë kërcënim mafioz

Partia Demokratike ka dalë me një deklaratë urgjente pas denoncimit për mediat të deputetit të saj Ervin Salianji i cili deklaroi se ishte kërcënuar...

Salianji denoncon “live”: Më kërcënon një deputet me precedent penal (EMRI)

Deputeti i PD, Ervin Salianji ka denoncuar në një konferencë për mediat se një deputet i Partisë Socialiste e ka kërcënuar. ...

Pas sherrit në emision, plas edhe në komision mes Ndreut e Salianjit: Do hash dajak! Unë bëj mundje, boks… (DEBATI)

Pas sherrit mbrëmë në emisionin e  Eni Vasilit ku dy deputetët, socialisti Pjerin Ndreu dhe demokrati Ervin Salianji nuk i kanë kursyer ofendimet dhe...

Plas sherri në emision: ‘Ti s’merr vesh, je i trashë. O delirant’ Ndreu kapet me Salianjin

Ka pasur përplasje dhe fyerje mes deputetit demokrat Ervin Salianji me deputetin socialist Pjerin Ndreu. Të ftuar ne emisionin ‘Studio e Hapur’ dy deputetët...

Përplasja “live” në emision mes deputetëve, Salianji-Spiropalit: Duhet të të vijë turp

Të ftuar në emisionin “360 gradë” në Oranews deputetët Elisa Spiropali dhe Ervin Salianji janë përplasur mes tyre për çështjen e mandaatit të Saimir...

Përgjimet italiane, reagon deputeti i PD: Rama rrezik për sigurinë kombëtare

Daputeti i PD Ervin Salianji ka reaguar në lidhje me përgjimet italiane, duke hedhur akuza ndaj kryeministrit Edi Rama për të cilin shkruan se...

Ervin Salianji tregon planin e opozitës dhe sqaron të vërtetën për foton me Sadri Abazin (VIDEO)

Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salanji flet për krijimin e një fronti të gjerë opozitar kundër kësaj qeverisje. I ftuar...


Lajmet e fundit