Tirana
clear sky
16.3 ° C
16.3 °
16.3 °
82 %
3.1kmh
10 %
Mër
24 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
20 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

TAG

Ervin Salianji

Debatet në Kuvend, deputeti – Ramës: Mendova se e kishe brenda… po paske ardhur (VIDEO)

Seanca plenare e të enjtes përveç debateve dhe përplasjeve të forta, ka edhe momente komike. I tillë ka qenë momenti kur...

Salianji ngre tonet dhe godet foltoren, por deputetët në sallë shpërthejnë në të qeshura

Ervin Salianji, deputeti i Partisë Demokratike ka mbajtur sot fjalimin e parë dhe më të veçantin në Parlament, pasi e kanisur të martën dhe...

“Rrjedhja” e votave në PD, reagojnë deputetët Salianji, Duma, Shehu e Strazimiri: Votim i manipuluar

Për shumë demokratë 80 votat që mori Gramoz Ruçi ditën e sotme në momentin kur u votua për kryetarin e  Kuvendit, i cilësua si...

Zgjedhjet në ASH, reagon deputeti i PD: Zgjedhjet janë problemi, Rama është kryefarsa

Situata e krijuar në Akademinë e Shkencave pas votimit të ditës së sotme dhe deklaaratave të kryeministrit Rama për ndërprerje të fondeve ka krijuar...

Deputeti i ri reagon për sjelljen e maqedonasve në finalen e “Superkupës së Europës”: Është e turpshme

Deputeti më i ri i Partisë Demokratike, Ervin Sanlianji, nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale ka lëshuar akuza të forta kundrejt autoriteteve të shtetit...

Lëvizje në PD, ndryshime në kupolën e partisë, ja kush vjen e kush ikën

Pas zgjedhjeve për kryetar më 22 korrik, ku konfirmua në krye të partisë Lulzim Basha, Partia Demokratike, pritet t’i nënshtrohet një ristrukturimi edhe në...

Deputeti i PD zbardh të vërtetën: Kjo është arsyeja që la jashtë parlamentit Jozefina Topallin

Deputeti i sapo zgjedhur i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, ishte i ftuar në emisionin “Përballë” në TVSH, ku përgjatë intervistës, zbuloi arsyen pse Jozefina...

Dhjetëra demokratë në spital pas mitingut, zyrtari i PD jep alarmin: Prag skandali

Ervin Salianji kandidati për deputet në listat e Partisë Demokratike për qarkun e Korçës, ka komentuar lidhur me ngjarjen e rëndë ku kanë mbetur...

Lajmet e fundit