Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

Ervin Salianji

Salianji debat me Naçon për deputetin e PS: Fyeu gjithë Shqipërinë! Kryetari i Komisionit: Do merren masa, unë e kam hequr nga grupi

Deputeti demokrat Ervin Salianji dhe socialisti Nasip Naço kanë debatuar me njëri-tjetrin në nisje të punimeve të sotme të Komisionit të Sigurisë. Shkak është...

Evi Kokalari dorëzon në SPAK padinë ndaj Ervin Salianjit: Im shoq dy herë ka qenë në Greqi, s’ka lidhje me “Agimin e Artë”

Aktivistja shqiptare në SHBA, Evi Kokalari, ashtu siç kishte paralajmëruar më herët ka depozituar në SPAK këtë të hënë padinë ndaj deputetit Ervin Salianji. Përmes...

Persona të armatosur hynë në lokalin e Lezhës, Salianji: Shqipëria s’po gjen qetësi, Rama dhe qeveria e tij është gjunjëzuar para krim

Deputeti i PD-së Ervin Salianji ka reaguar pas videos së qarkullon në media, ku shihet teksa disa persona të armatosur hyjnë në një lokal...

Evi Kokalari padit në SPAK Ervin Salianjin: Ky është degjenerimi i kryesisë aktuale të PD-se që do marrë fund në 11 Dhjetor

Aktivistja shqiptare në SHBA, Evi Kokalari, ka deklaruar se do të padisë në SPAK deputetin demokrat Ervin Salianji, për ofendimet dhe shpifjet e bëra...

Ervin Salianji “shpërthen” ndaj Evi Kokalarit: Skizofrene! Emigrante e papunë, bashkëshorti i saj i përfshirë në partinë Agimi i Artë në Greqi

Deputeti i PD, Ervin Salianji, ka shpërthyer në sulme ndaj aktivistes shqiptare në SHBA, Evi Kokalari, pasi kjo e fundit hodhi akuza ndaj tij...

“Katër vitet e ardhshme do rrish të zihesh me Braçen”, ‘plas’ debati mes Gjatës dhe Salianjit: Do vazhdosh të kakarisësh? Më lër të flas!

Gjatë mbrëmjes së sotme në emisionin “Open”, deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji është përfshirë në një debat me Çlirim Gjatën. Teksa ishin duke folur...

“Trashi zërin që të tregonte se është burrë”, Salianji i kthen përgjigje Kokalarit: Ku unë e ku ti, nuk të marr në konsideratë

Aktivistja Evi Kokalari disa ditë më parë komentoi përplasjen mes deputetit socialist, Erion Braçe dhe deputetit të Partisë Demokratike, Ervin Salianji në Kuvendin e...

Çfarë do ndodhë nëse shkarkohet Basha? Përgjigjet Salianji: Kjo është një tollovi për interesa personale, Berisha i mbledh 4 mijë veta, por jo delegatë

Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji deklaroi mbrëmjen e sotme se kuvendi i thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha më 11 Dhjetor, është si antimiting....

Sa nuk u rrahën në Parlament, Salianji e Braçe “pajtohen” tek berberi: Këtu nuk zihen kurrë, kanë frikë nga gërshërët

Një debat i ashpër u shënua dje në Kuvend, ku deputeti i PD Ervin Salianji dhe socialisti Erion Braçe janë ndalur nga Grada e...

Kuvendi i PD / Salianji bën deklaratën e FORTË: S’ka firma, është TALLJE! Mund t’i kenë marrë dhe me falsifikim

Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji e quan “tallje” procesin e mbledhjes së firmave të delegatëve për mbajtjen e Kuvendit Kombëtar të partisë. Salianji tha...

Lajmet e fundit