Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

ervin kurti

Ervin Kurti ia thotë në sy Bora Zemanit: Je fake… I kthehet moderatorja: Ku të dukem (VIDEO)

Gazetari Ervin Kurti njihet për natyrën e tij të drejtpërdrejtë. Teksa ishte i ftuar në emisionin '3-shat' ai u pyet për...

Befason gazetari Ervin Kurti, u drejtohet binjakëve Veshaj: Vetëm ju të dy s’keni fjetur me mua (VIDEO)

Gazetari i njohur Ervin Kurti ka bërë së fundmi një deklaratë që i ka befasuar të gjithë. Gazetari ka qenë i...

Gazetari i njohur e thotë troç: Kam fjetur në një krevat me shumicën e VIP-ave, bashkë me ne kanë qenë edhe burrat e tyre...

Gazetari i njohur Ervin Kurti njihet për marrëdhënien e ngushtë që ka me kolegët e tij për shkak të karakterit të sinqertë dhe të...

Gazetari i njohur flet për klubet: Shkojmë për të gjuajtur, por siç hyjmë, dalim

Gazetari i njohur i Top Channel, Ervin Kurti është shprehur gjatë një bisede me moderatoren, Jonida Shehu në emisionin ‘ Soiree’ se në klube...

Habit gazetari shqiptar: Më vinte turp të tregoja se jam nga fshati

Ai është një ndër gazetarët më të sinqertë dhe më të drejtpërdrejtë që ka opinioni ynë publik. Ervin Kurti ka habitur...

Habit gazetari shqiptar: U them shoqeve të mia, po nuk pati lekë mashkulli…

Ai është një ndër gazetarët më të sinqertë dhe më të drejtpërdrejtë që ka opinion ynë publik. Ervin Kurti, i është...

E teprojnë dy gazetarët gjatë emisionit: Ke shkep ndonjë te Top Channel?

Gazetari i “Top Show”, Ervin Kurti ka qenë i ftuar në emisionin “INterview” në InTv ku ka biseduar me gazetarin Klevi Kadillin për disa...

E mbani mend Noçen e Big Brother? U shkon në plazh dy gazetarëve

Ju kujtohet ish konkurrentja e Big Brother që të gjithë e thërrisnin me pseudonimin Noçja? Ajo me atë shqiponjën e madhe dykrenare mbi gjoks?...

Lajmet e fundit