Tirana
scattered clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
40 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

TAG

ervin karamuco

Kokaina mes plehut kimik, eksperti Karamuço: Ngarkesa kishte dy GPS, dyshohet se është orientuar nga Dubai

Profesori dhe eksperti i kriminologjisë, Ervin Karamuço është shprehur mbrëmjen e sotme se ngarkesa me pleh kimik që erdhi nga Kolumbia në Shqipëri dhe...

Habit Karamuço: Një KRYETAR Bashkie në jug konsumon KOKAINË

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço, foli sot për shifra alarmante mbi rritjen e kërkesës për përdorimin e drogërave të ndryshme në Shqipëri. Ai u shpreh...

Profesori i Kriminologjisë: Nxirrni filmimet, më mirë një polic i dënuar sesa gjithë Policia e njollosur

Ervin Karamuço, profesor i Kriminologjisë, i bën thirrje Policisë së Shtetit që të publikojë pamjet e marketit në zonën e "Don Boskos", ku u...

“Ti më ke përgatitur për jurist”, profesori i kriminalistikës tregon historinë e pazakontë: Ish-studenti më tha se u bë hajdut i suksesshëm prej leksioneve...

Profesori i kriminalistikës Ervin Karamuço ka treguar një histori të pazakontë, ku ish-studenti jurist i ka thënë se me leksionet e tij ishte bërë...

Ikja e Gledis Nanos, eksperti: Çoi një shkresë në SPAK, kishte EMRAT e policëve që paguheshin nga kriminelët

Eksperti i Kriminologjisë Ervin Karamuço, është shprehur mbrëmjen e sotme se ish-drejtori i Policisë së Shtetit Gledis Nano, para se të largohej nga detyra...

Iu publikuan email-et/ Karamuço paralajmëron: Gledis Nano duhet marrë në mbrojtje, ka informacion për grupet terroriste

Ditën e djeshme u publikuan në medie të ndryshme email-et e marra nga posta elektronike që kishte në përdorim, ish-kreu i Policisë së Shtetit,...

Sulmet kibernetike, Karamuço: Përveç Iranit, ky është shteti tjetër që na ka goditur

Eksperti për sigurinë dhe kriminalistikën, Ervin Karamuço, ka folur sërish rreth sulmeve kibernetik ndaj sistemve shqiptare. Karamuço u shpreh se qëllimi i këtij sulmi është...

“Spiunët” në Gramsh/ Karamuço: Po planifikohen takime diplomatike për të liruar rusen, ngjarja e Qerretit…

Eksperti për sigurinë dhe kriminalistikën, Ervin Karamuço, ka folur për incidentin e ndodhur në Gramsh, ku tre shtetastë huaj tentuan të futen me forcë...

Incidenti në Gramsh, Karamuço: Që mbrëmë ka shumë dhimbje koke në Kremlin, Svetlana është “aset” i Lavrovit

Eksperti i sigurisë, Ervin Karamuço ka reaguar në lidhje me incidentin e ndodhur mbrëmë në Uzinën e Gramshit, ku dy shtetas rusë dhe një...

Gazetarja e shpallur “non grata” në Kosovë, paralajmëron eksperti i kriminalistikës: Së shpejti do dëgjoni për një tjetër ruse që do na vijë në...

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço paralajmëron se siç u shpall “non grata” gazetarja ruse në Kosovë do të ketë një rast edhe në Shqipëri. Ai...


Lajmet e fundit