Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Ervin Bushati

Shkarkimi i Metës, Bushati: Do të zëvendësohet me një grua

Kreu i Partisë Socialiste për Tiranën, Ervin Bushati në një intervistë ka folur për shkarkimin e presidentit Ilir Meta.  Bushati dha edhe “sinjal” duke thënë...

Deputeti i PS reagon pas shpalljes “non-grata” të Berishës: Të bashkuar kundër korrupsionit

Deputeti i PS, Ervin Bushati i cili nuk do të jetë më pjesë e Kuvendit në shtator 2021, ka reaguar lidhur me lajmin e...

S’fitoi mandatin e deputetit në Tiranë, Bushati para se të futet në Kuvend: Në ekip kapiteni mund të marrë goditje më shumë apo njësoj...

Ervin Bushati nuk arriti të fitonte mandatin e deputetit në Tiranë dhe këto janë herët e fundit që ai shkon në Kuvend si deputet. Në...

Pothuajse jashtë Parlamentit të ardhshëm, Ervin Bushati falenderon qytetarët e Tiranës: Punova për objektivin e partisë, pastër, drejtë dhe suksesshëm

Kryetari i Partisë Socialistë në Tiranë, Ervin Bushati, ka falenderuar qytetarët e Tiranës për mbështetjen që i dhanë PS-së në zgjedhjet e 25 prillit.Bushati...

Rezultate SURPRIZË në Tiranë: Djali i Aqif Rakipit i 30 në listë, i merr vendin Ervin Bushatit i renditur i 3; socialistët i japin...

Tashmë është e mbyllur. KQZ në përditësimin e fundit të rezultateve për votat preferenciale të secilit kandidat, e heq Ervin Bushatin nga lista e...

“77 mandatet janë të mundshme”, Bushati: Basha nuk fiton dot as kutitë e njësisë së vet

Kandidati për deputet i PS, Ervin Bushati është shprehur se numërimi ky ka qenë procesi më i bukur dhe më i mbarë i zgjedhjeve...

“Të ka ngelur peng që s’ke vajzë?” Bushati si rrallëherë flet jashtë petkut politik

Kandidati për deputet për Partinë Socialiste, Ervin Bushati është babai i tre djemve, Afredit, Matiasit dhe Tomit. Bushati së fundmi ka rrëfyer se kur ata...

“Më ke ardhur me numrin e gruas sime në bluzë”, gazetari batuta me deputetin e PS: Tek lista e PD voto numrin…

Deputeti socialist Ervin Bushati ka folur për situatën parazgjedhore në vend dhe për publikimin e të dhënave personale të 910 mijë qytetarëve shqiptarë. Gjatë bisedës...

Edhe deputet, edhe artist! Ervin Bushati ia merr këngës: Jepma mollën, jepma votën (VIDEO)

Teksa zgjedhjet e 25 Prillit po afrojnë kandidatët e partive politike po mundohen të bëjnë për vete votuesit me mënyra të ndryshme. Kandidati i PS-së...

Ervin Bushati: Nuk dija si t’i shpjegoja djalit tim 9 vjeç pse nuk u arrestua Ilir Meta për incidentin te zyrat e FRD

Deputeti i Partisë Socialiste Ervin Bushati ka folur për përplasjen e presidentit Meta me policinë bashkiake në selinë e FRD-së.Ai tha se e kishte...

Lajmet e fundit