Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

Ervin Bulku

Ndeshja e Kombëtares me Andorën, Ervin Bulku befason në krahun e majtë

Shqipëria po i jep dorën përgatitjeve të fundit për ndeshjen e dytë eliminatore të EURO 2020-ës ndaj Andorrës.  Tekniku i përkohshëm...

Panucci u shkarkua, ja kush e merr në dorë drejtimin e kombëtares

Christian Panucci është larguar sot nga drejtimi i kombëtares shqiptare. Lajmi është bërë me dije nga Federata Shqiptare e Futbollit që...

Ervin Bulku tregon eksperiencën më të bukur të karrierës: Moment historik edhe për shqiptarët

Padyshim Ervin Bulku ka tashmë një karrierë të gjatë dhe plot eksperiencë jo vetëm me kombëtaren po edhe me klube të ndryshme. Bulku filloi...

Bulku flet për Kombëtaren: Ja pse Shqipëria e De Biazit korri më shumë sukses

Përveçse si lojtar profesionist, Ervin Bulku është edhe pjesë e kombëtares si ndihmës trajner. Pas largimit të Paolo Tramezzani (ish ndihmesit...

Ilir Daja ‘kapet’ gjatë emisionit me Bulkun: Ti tani e ke nisur trajningun…

Pas barazimit 2-2 kundër Tiranës, trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja ka folur për lojën që prodhpo skuadra e tij dhe faktin se në Korçë...

Lajmet e fundit