Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
2.6kmh
20 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
18 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

ertin hoxhalli

Prodhonin drogë dhe e shisnin në Greqi, Policia operacion në Maliq e Devoll: Goditet grupi, 10 të arrestuar dhe 320 kg hashash i sekuestruar...

Tre persona kanë rënë në prangat e Policisë pas një operacioni antidrogë që është zhvilluar në Maliq dhe Devoll. Kjo ka qenë faza e...

Lajmet e fundit