Tirana
light rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

erseke

“Të thëna hapur nga një nxënës kurajoz”, Meta publikon videon nga takimi i Ramës në Ersekë: Ja si i del boja investimeve të “Rilindjes”

Kreu i PL, Ilir Meta ka ndarë një video nga takimi i kryeministrit Edi Rama në Ersekë me të rinjtë, ku një nga nxënësit...

Rama e pranon: Po, hakerat na morën disa të dhëna sepse kemi sisteme, por nuk ia arritën qëllimit

Kryeministri Edi Rama i është drejtuar sot rajonit juglindor, duke u ndalur në Ersekë për të zhvilluar disa  takime me qytetarët atje. Rama foli...

Rama: Unë kam qenë emigrant dhe s’më ka dalë keq! Nuk i them askujt të mos e provojë, por jo ilegalisht

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme është ndalur në Ersekë ku dhe ka zhvilluar një sërë takimesh me banorët e kësaj zone. Rama gjatë një...

Largimi i të rinjve, Rama nga Erseka: Shikoni jugun e Italisë, Spanjën, edhe ata po ikin, kush thotë që këtu s’ka mundësi, nuk është...

Kryeministri Edi Rama, ditën e sotme ka zhvilluar një sërë takimesh në Ersekë. Ai gjithashtu është ndalur për të takuar dhe të rinjtë ku...

“Nënë e papunë, rris e vetme tre fëmijë”, banorja e Ersekës preket para Berishës: Më kanë hequr dhe ndihmën ekonomike

Erinda Mino, e diplomuar për Psikologji në Tiranë dhe me banim në Ersekë, ka marrë pjesë sot në takimin e zhvilluar nga ish-kryeministri Sali...

Burimi gjarpëron mes shëtitores, Rama poston videon: Një tjetër hapësirë e rilindjes urbane në Ersekë

Një shëtitore e re e shtruar me gurë, pemë dhe stola kalon përmes qytetit të Ersekës, ndërsa në mes ndahet nga uji i përroit...

Zjarr në masivin pyjor të Ersekës, aktivizohen edhe dy vatra në Krujë

Një vatër zjarri ka shpërthyer pasditen e sotme në masivin pyjor të Ersekës. Flakët po përparojnë me shpejtësi për shkak të erës së fortë...

Rama e nis ditën me pamjet nga aksi i ri Korçë-Ersekë: Do ndikojë në zhvillimin rural e turistik të rajonit jug-perëndimor

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga aksi i ri nga Korça deri në Ersekë. E teksa publikon pamje nga rruga, Rama...

“Nuk trazonte as mizat”, xhaxhai i të riut që u gjet i dekompozuar: E ëma ka dy vjet që se ka parë, do...

Xhaxhai i 29-vjeçari Sherif Mukaj i cili dy ditë më parë u gjet i pajetë në malin e Gramozit në Ersekë është shprehur se...

Trupi i dekompozuar i 29-vjeçarit në Ersekë, policia: Është vrarë me armë zjarri, familja e kishte shpallur të zhdukur prej 7 muajsh

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me trupin e dekompozuar të një 29-vjeçari që u gjet dy ditë më parë në Ersekë. Viktima është...


Lajmet e fundit