Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

Eros Grezda

Eros Grezda “hap thesin”! Pasi u nda nga Oriola hidhet në krahët e një tjetër bukurosheje dhe ka dy fjalë të fundit për Marashin

Prej më shumë se një viti Oriola Marashi dhe Eros Grezda kanë “pushtuar” mediat rozë. Lidhja e tyre me ulje dhe ngritje ka mbajtur...

“Ujku qimen e ndërron, por zakonin se harron”, ndahet Grezda dhe Oriola? Futbolisti lëshon kunjat “në ajër” dhe të gjthë mendojmë se i ka...

Para disa kohësh në mediat rozë lart e poshtë qarkulloi lajmi se Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda i dhanë fund lidhjes së tyre. Atëhere...

“O bre zemër ku po shkon?”, Oriola Marashi ndjen “mall” për Eros Grezdën, i dedikon vargjet e këngës: Prapë të du…

Oriola Marashi është përfolur shumë në medie kohët e fundit për shkak të ndarjes nga i dashuri i saj Eros Grezda. Dyshimet për ndarjen...

S’ka shumë që është ndarë nga futbollisti, provokon Oriola Marashi, ekspozon të pasmet dhe ulet në prehërin e Alban Ramosaj (FOTO)

Disa ditë më parë rrjeti filloi të “ziente” për ndarjen e Oriola Marashit nga Eros Grezda. Duke qenë se dyshja nuk e ndiqnin njëri-tjetrin...

Pas ndarjes, Oriola Marashi nuk ia kursen kunjat Eros Grezdës: Ndonjëherë zoti…

Pak ditë më parë rrjeti filloi të “ziente” për ndarjen e Oriola Marashit nga Eros Grezda. Duke qenë se fansave të tyre nuk i...

U prishën dhe planet për dasmë, zbulohet arsyeja e ndarjes së Oriola Marashit nga Eros Grezda

Modelja e njohur Oriola Marashit dhe futbollisti Erios Grezdës i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre. Dyshimet lindën që kur fansat vënë re se Oriola...

Oriola Marashi dhe Eros Grezda i japin fund lidhjes? Ja detaji qe nxori “zbuluar” çiftin dhe ngriti dyshime

Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda prej kohësh po jetojnë një histori të bukur dashurie. Që prej momentit kur pranuan publikisht lidhjen e tyre,...

Do të shkriheni së qeshuri, Grezda i bën videon epike Oriolës teksa po hanin drekën

Modelja e njohur Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda janë në një lidhje dashurie prej disa kohësh. Shumcën e kohës ata...

Futbollisti Eros Grezda poston foto me mamanë e tij, njihuni me vjehrrën simpatike të Oriola Marashit

Futbollisti Eros Grezda ka publikuar një foto me mamanë e tij, për t'i uruar ditëlindjen. Bashkëngjitur fotot, Eros shkruan “Urime ditëlindjen...

Oriola me fustan të bardhë nusërie, Eros Grezda nuk përmbahet, ja çfarë bën

Eros Grezda dhe Oriola Marashi janë një nga çiftet që nuk e fshehin dashurinë për njëri tjetrin, dhe kjo shihet nga fotot e shumta...

Lajmet e fundit