Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

ernest troshani

Kardinal Ernest Troshani uron besimtarët myslimanë: Të falim në këtë festë të madhe për të varfërit

Kardinali Ernest Simon Troshani i ka drejtuar një përshëndetje të gjithë besimtarëve myslimanë shqiptarë me rastin e festës së Kurban Bajramit. Gjatë mesazhit të tij...

Shoqëruar nga Linda dhe kardinali shqiptar Ernest Troshani, Edi Rama publikon FOTOT e vizitës në Firenze: Me ftesë të kryebashkiakut Dario Nardella

Kryeministri Edi Rama publikon fotot e vizitës në Itali, në Firenze, ku shoi pasditen e djeshme. Ai thotë se ëhstë ftuar nga kryebashkiaku Dario...

Ernest Troshani mbush 90 vjeç, Meta mesazh urimi: Falënderojmë Zotin që je mes nesh

Presidenti Ilir Meta uron kardinalin Ernest Troshani me rastin e 90-vjetorit të lindjes. Meta në mesazhin e tij publikuar në rrjetet sociale vlerëson figurën...

Lajmet e fundit