Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

TAG

ermonela felaj

I zbuluan SMS-të flagrante me të shoqin për Blendi Fevziun, deputetja e PS s’humb kohë, del në një tjetër panel

Deputetja e Partisë Socialiste Ermonela Felaj, këto dy ditë është bërë kryefjalë e medieve online për shkak të mesazheve flagrante shkëmbyer me bashkëshortin e...

Sherr në Komisionin e Sigurisë, përplasje e ashpër Noka-Felaj, opozita braktis sallën

Mbledhja e Komisionit të Sigurisë në Kuvend është shoqëruar sot me debate të ashpra midis mazhorancës dhe opozitës.  Më pas PD...

Pasi dëgjoi hallet ministrja e Ramës jam merr valles shtruar: Qejf o qejf o qerrata

Partia Socialiste do të qeverisë e vetme këtë 4-vjeçarin e ardhshëm, e për ta kryer sa më mirë këtë funksion, kryeministri i vendit ka...

Si kjo grua i nxorri skandalin ministres së Ramës dje më Berat dhe kaloi si pa u vënë re (VIDEO)

Ndoshta kaloi si pa u vënë re, si një bisedë e zakonshme e takimeve post-elektorale të kryeministrit Edi Rama me bashkëpunëtorët e tij por...

PS drejt fitores, ministrja e Ramës shpërthen festën me shampanjë dhe verë e rrethuar nga socialistët

Ministrja e shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Ermonela Felaj ka nisur festën për fitoren e PS. Felaj  ka publikuar një video...

Lajmet e fundit