Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

ermonela felaj

Nga Roma, Ermonela Felaj dhe bashkëshorti festojnë përvjetorin e martesës: Vitet bashkë vlejnë po njësoj sa fortësia aq edhe qëllimi për të krijuar një...

Deputetja e Partisë Socialiste, Ermonela Felaj dhe bashkëshorti i saj, Bledar Valikaj sot festojnë përvjetorin e tyre të martesës. Ka qenë depuetetja e cila përmes...

Pas PD-së dhe LSI-së edhe Ermonela Felaj kërkon pamjet filmike të procesit të numërimit

Kandidatja për deputete e Partisë Socialiste në njësinë 12 në Tiranë, Ermonela Felaj ka kërkuar nga KQZ pamjet filmike të procesit të numërimit të...

“S’ka votë që shkëmbehet me shëndetin”, Ermonela Felaj: PS e dha mesazhin, nuk u mblodhëm si PD sepse ruajtëm qytetarët

Deputetja socialiste Ermonela Felaj komentoi hapjen e fushatës elektorale nga dy forcat e mëdha politike në vend, PS  dhe PD. Ajo tha se Partia Socialiste...

‘Bëni dërr dërr’, Murrizi i kthehet ASHPËR Felajt në Komision, risjell në vëmendje ‘Gërdecin’

Ditën e sotme është mbledhur Komisioni i Sigurisë me atë të Financave ku kanë pasur diskutime të ashpra me njëri tjetrin. ...

‘LSI nxit protestat gjoja për Klodianin’, deputetja e PS tregon nëse do të pranonte apo jo detyrën e Ministrit të Brendshëm

Deputetja e PS, Ermonela Felaj tha se protestat e zhvilluara ditët e fundit në vend janë të organizuara dhe frymëzuara nga opozita. ...

Ermonela Felaj sqaron të vërtetën e videos virale: Nuk thashë ‘shalë’ por ‘qen’

Ermonela Felaj sqaron të vërtetën e prapaskenave në Komisionin e Sigurisë. Kryetarja e Komisionit të Sigurisë Ermonela Felaj, u bë virale...

U shfaq duke thithur kokainë, Felaj e prerë për Allën: Nuk mund të ushtrojë më asnjë funksion publik

Kryetarja e Komisionit të Sigurisë Ermonela Felaj ka folur lidhur me videon e publikuar në media ku kryebashkiaku i Bulqizës Lefter Alla shfaqet duke...

I shpallur në kërkim, PS heq përgjegjësinë nga vetja për Agim Kajmakun: Nuk na identifikon ne

Ish-kryebashkiaku i Vorës Agim Kajmaku është shpallur në kërkim nga Prokuroria pasi u provua se kishte falsifikuar dokumentet e dekriminalizimit, duke fshehur një dënim...

Debate nga Komisioni anti-Meta te Komisioni i Sigurisë, MURRIZI nuk përmbahet: 28 mijë partizanë të vrarë?! Përralla partie! Ju keni vrarë 5 mijë veta!

Seanca për veteranët e Luftës II Botëtore në Komisioni e Sigurisë pati debate midis kryetares Ermonela Felaj dhe deputetit Myslim Murrizi. ...

Deklarata e deputetes socialiste për arrestimin e Metës, reagon Presidenca: Minë me sahat për ‘fitorjen’ e Reformës në Drejtësi

Zëdhënësi i presidentit Meta, Tedi Blushi ka reaguar pas deklaratës së deputetes Ermonela Felaj, për mundësinë e arrestimit të Metës. I...

Lajmet e fundit