Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
2.1kmh
75 %
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
Pre
12 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

ermira tafani

Frikë nga vettingu? Dy prokuroret e Elbasanit japin dorëheqjen, Armanda Xhaferrit iu “zhdukën” dosjet nga zyra, Ermira Tafani jepte para me fajde

Armanda Xhaferri dhe Ermira Tafani, dy prokurore te Prokurorisë së Elbasanit, kanë dhënë dorëheqjen papritur nga detyra, shkruan newsbomb.al. Mësohet se dy magjistratet që...

Shpërthen Rama i LSI: Skandal, ja me kë do e zëvendësojnë Prokurorin e Përgjithshëm (Ligji nuk e lejon)

“Skandali i rradhës: maxhoranca do të zëvendësojë Prokurorin e Përgjithshëm me dikë që ligji nuk e lejon të jetë Prokuror i Përgjithshëm!” Kështu shkruan...

Prokurorja e Elbasanit i shtohet listës së kandidatëve për kryeprokuror

Vemë pak orë para mbylljes së aplikimeve për postin e përkohshëm të Prokurorit të Përgjithshëm, një emër tjetër i është shtuar listës së kandidatëve....


Lajmet e fundit