Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

ermir kosova

EMRI/ Hodhi mbetje vajore dhe ndoti Shëngjinin, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori

Policia ka identifikuar dhe ka shpallur në kërkim kapitenin e anijes, shtetasin Ermir Kosova, i cili dyshohet të ketë hedhur mbetje vajore, duke ndotur...

Lajmet e fundit