Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

Ermal Meta

Ermal Meta në 26 Korrik koncert në “Air Albania”

Veliaj: I lumtur që hapim stinën e koncerteve në Arenën Kombëtare! Biletat do të jenë falas Ermal Meta, këngëtari shqiptar me famë ndërkombëtare në Itali,...

“Kisha premtuar të të takoja në verë”, Ermal Meta humb njeriun e dashur: Të falenderoj për të gjitha përkëdheljet e tua…

Ermal Meta ka humbur njeriun e tij të dashur, mësuesen e cila e frymëzoi për këngën “Vietato Morire”. Këtë lajm të trishtë e ka dhënë...

Lajm i mirë për fansat e Ermal Metës, këngëtari i talentuar së shpejti koncert në Tiranë (Zbulohet data dhe vendi)

Ermal Meta do të rikthehet në Tiranë për një tjetër koncert. Këngëtari me origjinë shqiptare por me famë të madhe në Itali, ka konfirmuar...

Ermal Meta jep lajmin e papritur, shkëputet nga muzika

Këngëtari me origjinë shqiptare shumë i famshëm në Itali, Ermal Meta ka dhënë një lajm të papritur për të gjithë fansat e tij. ...

Nga Ermal Meta te Dua Lipa e Inva Mula, yjet shqiptarë koncert në Itali për Skënderbeun

Ermal Meta, Dua Lipa, Inva Mula, Olen Cesari, Kledi Kadiu, Genc Tukiçi, Rame Lahaj, Elhaida Dani, Eno Peci, Lorik Cana, Erza Muqolli. Këta janë...

Ermal Meta kundër ministrit të Brendshëm italian: Me dyer të mbyllura, nuk do isha këtu

Edhe kantautori shqiptar Ermal Meta është rreshtuar kundër politikave të ministrit italian të Brendshëm i qeverisë Conte, Matteo Salvini, për emigrantët. ...

Ermal Meta ndërpret koncertin, fansja i propozon live për martesë

Fancy, është 10 vjeçarja që i ka propozuar këngëtarit, i cili ka shkuar menjëherë ta përqafonte, e ndërsa pankartën e ka marrë me...

Lajmet e fundit