Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Ermal Mamaqi

Manjola Nallbani pozon me bikini, Ermal Mamaqi i lë komentin epik: Të vjen anash Jennifer Lopez

Manjola Nallbani është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Prej vitesh në skenë, ajo ka fitura zemrat e shumë shqiptarëve. Ndërkohë, fiziku...

Fotoja me barkun e rrumbullakosur po bën xhiron e rrjetit, Ami dhe Ermali prindër për herë të tretë?

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë një ndër çiftet më të komentuar nga mediat rozë. Çiltërsia e Amit dhe humori i Ermalit kanë bërë...

Ermal Mamaqi rrëfen ëndrrën e thyer në mes: Jam zhgënjyer, prandaj dhe vendosa të bëhesha i pasur

Ermal Mamaqi ka rrëfyer së fundmi dëshirën e tij për t'u bërë i famshëm dhe se si i mendonte njerëzit të cilët kishin arritur...

Doni të jeni të suksesshëm? Atëhere, sipas Ermal Mamaqit duhet të bëni këto tre gjëra

Për Ermal Mamaqin të jesh i suksesshëm nuk do të thotë aspak se do të të duhet të neglizhosh familjen, pasi sipas tij mund...

“Edhe unë nuk i kam qejf brekët”, Ermal Mamaqi zbulon prapaskenat e Ramës si aktor: Pjesën me helikopter e bëmë në 3D, kryeministri nuk...

Ermal Mamaqi ka treguar mbrëmjen e sotme disa nga prapaskanat e filmit “I Love Tropoja”, ku pjesë e aktorëve ishte edhe kryeministri Edi Rama.Ai...

“Më ka paguar kursin e kitares kur nuk kam patur mundësi ekonomike”, Ermal Mamaqi i kthen “nderin” Toni Gogut, kërkon vota për të:...

Aktori i njohur  Ermal Mamaqi ka shprehur publikisht mbështetjen e tij për kandidatin e Partisë Socialiste, Toni Gogu. Për Ermalin, Gogu është një njeri mjaft...

Ermal Mamaqi kërkon ndjesë për thyerjen e rregullave të Covid-19, justifikohet sërish: Edhe babai im…(E PLOTË)

Aktori i njohur i humorit Ermal Mamaqi ka kërkuar sërish ndjesë, pasi organizoi trajnimin ku ishin grumbulluar një numër i madh njerëzish pa respektuar...

Theu rregullat e Covid-19, Ermal Mamaqi kërkon ndjesë dhe justifikohet: Më falni që nuk jam modest, por duhej të ndaja me njerëzit ato që...

Aktori i njohur i humorit, Ermal Mamaqi ka kërkuar ndjesë për aktivitetin, ku u grumbulluan një numër i madh njerëzish. Trajnimin...

Pas kritikave Ermal Mamaqi i kthehet ASHPËR Laert Vasilit: Dhuna e babait të ka lënë traumë

Paketa 24 mijë euroshe e Ermal Mamaqit "për t'u bërë i suksesshëm", është përfolur shumë në rrjetet sociale, por edhe në media. ...

Bashkëpunuan në filmin ‘2 gisht mjalt’, Ermal Mamaqi tregon një prej skenave komike me Koço Devolen

Aktori Ermal Mamaqi ka shprehur trishtimin e tij për ndarjen nga jerta të mjeshtrit të madh të humorit Koço Devole. Teksa...

Lajmet e fundit