Tirana
broken clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
2.6kmh
75 %
Pre
17 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

TAG

ermal hoxha

Prekje intime dhe puthje pasionante, Rezarta Shkurta nuk përmbahet për 35-vjetor me Ermal Hoxhën (VIDEO)

Marrëdhënia e Rezarta Shkurtës me nipin e ish-diktatorit Enver Hoxha, Ermalin gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes nga mediat dhe rozë dhe çdo...

Rezarta Shkurta shtatzënë? Këngëtarja pozon krah bashkëshortit, Ermali i vendos duart mbi bark

Rezarta Shkurta është duke shijuar pushimet me bashkëshortin e saj, Ermal Hoxha. Këngëtarja ka postuar në rrjetet sociale foto nga vendet që ata kanë zgjedhur...

Rezarta Shkurta “turpëron” publikisht nipin e Enver Hoxhës, Ermali e “gënjen” me gjysëm akullore: Kështu është kur e ke burrin….

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë ndër çiftet më të komentuara në medien rozë. Ata kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre të dashurisë pak kohë...

VIDEO/Ermal Hoxha i nxjerr gishtin e mesit në dasëm, Rezarta s’dorëzohet: Derisa të djegësh shaminë e beqarit…

Një javë më parë Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha i dhanë fund “beqarisë”. Çifti pas 17 vitesh romancë vendosën që dashurinë e tyre më...

Mijëra euro për diamantët e shndritshëm në gishtin e saj, zbulohet çmimi marramendës që Ermal Hoxha shpenzoi për unazën e Rezarta Shkurtës

Dy ditë më parë Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha i dhanë fund “beqarisë”. Çifti pas 17 vitesh romancë vendosën që dashurinë e tyre ta...

Pas 17 vitesh romancë, Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha i thonë “PO” njëri-tjetrit, brenda ceremonisë private dhe madhështore (FOTO)

Ashtu si dhe ishte lajmëruar më parë, Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha i thanë “PO” njëri-tjetrit. Pas romancës 17-vjeçare, çifti kanë vendosur që dashurinë e...

Nipi i Enver Hoxhës voton PD? Rezarta Shkurta: Më ka mashtruar…

Kryefjala e ditëve të fundit ka qenë përdorimi i të dhënave për arsye elektorale. Tashmë e gjithë databaza është publike dhe secili prej nesh mund...

Me veshje joshëse, ja si e bind me kërcim në prehër Rezarta Shkurta nipin e Enver Hoxhës, që dhe ai të kërcejë (VIDEO)

Rezarta Shkurta është tepër aktive në rrjete sociale, por më së shumti me postime sa i takon fushës profesionale se sa personale. Megjithatë bukuroshja...

Momente intime në jahtin luksoz, Rezarta Shkurta ‘çmend’ fansat, publikon videon ‘hot’ nga pushimet me Ermalin

Edhe pse ka shumë kohë që nuk merret me muzikë, ajo padyshim do të mbahet mend si një nga këngëtaret bjonde (asokohe) më të...

‘Dreka është gati’, me ‘këmbë përpjetë’, Rezarta Shkurta tregon si e sjell Ermalin për 2 sekonda në shtëpi (FOTO)

Rezarta Shkurta ëshë një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar, dhe pse kohët e fundit nuk ka qenë shumë pranë muzikës. ...


Lajmet e fundit