Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

erla mehilli

“S’vjen dot në pushtet se të ka ardhur radha”, Erla Mëhilli: Nga 2013-a opozita ka qenë në rënie

Ekspertja e komunikimit, Erla Mëhilli komenton rezultatin në zgjedhje dhe humbjen e Partisë Demokratike, ku ka mbajtur për disa vite postin e zëdhënëses. Mëhilli tha...

Ish-zëdhënësja e Berishës: Nëse Lulzim Basha humb dhe këtë herë, të hapë krahun për dikë tjetër

Erla Mëhilli, ish-zëdhënësja e Sali Berishës, thotë se nëse kreu i PD Lulzm Basha humb dhe këtë herë zgjedhjet, ai duhet të respektojë standardin...

Rrëfehet Erla Mëhilli, nga “braktisja” e Berishës te projektet e reja: Vendimi për tërheqjen nga politika erdhi kur nuk kandidova për Këshillin Kombëtar të...

Erla Mëhilli, ish-zëdhënësja e Sali Berishës, në një intervistë për Euronews Albania ka folur për vendimin e marrë dhe projektet e reja që pritet...

Zëdhënësja Erla Mëhilli ‘braktis’ ish-kryeministrin Berisha (Tregon eksperiencën e re që do provojë)

Zëdhënësja e ish-kryeministrit Sali Berisha, Erla Mëhilli ka njoftuar se për momentin nuk do të jetë më e angazhuar në politikën aktive. Me anë...

Mark Marku u caktua drejtues politik i PD-së në Lezhë, IRONIZON ish-zëdhënësja e Berishës: Kjo zgjedhje është si të hedhësh në erë…(E PLOTË)

Pedagogu i njohur, Mark Marku u caktua si drejtues politik i PD-së në Qarkun e Lezhës. Zgjedhja e tij ngjalli reagimin...

Këshilltarja e Berishës kundër zgjedhjeve në prill, ironizon keq Bashën dhe Kryemadhin: Pse duhet me i lënë Ramës 5 muaj kohë? Unë nuk ze...

Këshilltarja e Sali Berishës, Erla Mëhilli ironizon opozitën drejtuar nga kreu i PD Lulzim Basha sa i takon nxitimit për zgjedhjet e reja. ...

Përzgjedhja e kandidatëve, zëdhënësja e Berishës kritikon PD: Çfarë e konsideron veten që kërkon deklarimin e pasurive të individit?!

Ish-zëdhënësja e PD-së dhe e ish-kryeministrit Berisha, Erla Mëhilli, ka reaguar në lidhje me mënyrën se si po procedon Partia Demokratike për përzgjedhjen e...

Një ditë pas goditjes së rëndë, ish-zëdhënësja e Berishës takon Jozefina Topallin (Ç’PO KURDISIN)

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli iu përvesh ditën e djeshme kreut të PD-së Lulzim Basha të cilin e fajësoi për faktin se PD nuk ka më...

Dalin FOTOT e papublikuara më parë, si dukej ish-zëdhënësja e Berishës në 2006-ën, kur ishte ende studente

Ndonëse dikush tjetër do të ngurronte të publikonte foto nga koha kur ishte studente, duket se ish-zëdhënësja e ish-kryeministrit Sali Berisha nuk e ka...

E PAPRITUR/ Këshilli Kombëtar i PD, zëdhënësja e Berishës tërhiqet nga gara

Zëdhënësja e ish-kryeministrit Sali Berisha, Erla Mehilli, ka njoftuar sot tërheqjen e saj nga gara për Këshillin Kombëtar të PD-së. Ajo bën me...

Lajmet e fundit