Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

erjon veliaj

Viti i ri shkollor, kryebashkiaku Veliaj ka një premtim për të gjithë nxënësit

Kryetari i Bashkisë Tiranë Erjon Veliaj ka uruar sot të gjithë nxënësit me rastin e vitit të ri shkollor dhe ju ka premtuar atyre...

Zbulohet pasuria e Erion Veliajt dhe Ajola Xoxës (SHIFRAT)

12) Bashkëshortja, gjendje llogarisë bankare, 1 574 lekë. NDËRSA SHPENZIMET E DEKLARUESHME GJATË 2016-S JANË: Është shlyer gjatë vitit 2016 vlera 720 826 lekë për një kredi me...

“Mbledh firma për parti opozitare”, Veliaj i përgjigjet Berishës

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj i është përgjigjur ish-kryeministrit Sali Berisha se Veliaj po mbledh firma për të krijuar një parti opozitare....

Lajmet e fundit