Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022

TAG

erjon veliaj

Veliaj: Keqardhje që opozita nuk erdhi të mbillte një pemë për qytetin. Propozimi im është puna, jo gjumi

Kreu i Bashkisë Tiranë Erion Veliaj deklaron se aksioni i ndërmarrë për shtimin e gjelbërimit në kryeqytet gjithnjë e më shumë po kthehet në...

Gazetari zbulon “zarfin” e Jozefina Topllit dhe Erion Veliajt: Tani Luljeta shikon një botë me ngjyra

    Ajo eshte e lumtur dhe syte tashme i shenderrijne 

Kryebashkiaku Veliaj prezanton prezanton Tiranën përmes 5 historive njerëzore në TEDx Prishtina

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, zgjodhi pesë histori njerëzore për të rrëfyer transformimin që ka pësuar kryeqyteti në këto dy vite dhe...

Administratorët e detyrueshëm të pallateve, Veliaj ka një njoftim të rëndësishëm për qytetarët

Tirana është i pari qytet në Shqipëri, i cili ka nisur t’u japë zgjidhje problemeve që qytetarët hasin sot në administrimin e pallateve dhe...

Ky është profesioni që ka zgjedhur Erjon Veliaj të bëjë pas angazhimit në politikë

Erjon Veliaj, kryetari i bashkisë së Tiranës ka zbuluar se ku do të përqëndrohet pasi të vendosë të mbyllë angazhimet e tij në politikë....

Viti i ri shkollor, kryebashkiaku Veliaj ka një premtim për të gjithë nxënësit

Kryetari i Bashkisë Tiranë Erjon Veliaj ka uruar sot të gjithë nxënësit me rastin e vitit të ri shkollor dhe ju ka premtuar atyre...

Zbulohet pasuria e Erion Veliajt dhe Ajola Xoxës (SHIFRAT)

12) Bashkëshortja, gjendje llogarisë bankare, 1 574 lekë. NDËRSA SHPENZIMET E DEKLARUESHME GJATË 2016-S JANË: Është shlyer gjatë vitit 2016 vlera 720 826 lekë për një kredi me...

Lajmet e fundit