Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
40 %
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

erjon veliaj

“Shijo produktet lokale të Tiranës”, Veliaj: Sot dita e fundit e panairit, eja bëni pazarin e së dielës!

“Shijo produktet lokale të Tiranës”. Ka qenë kjo kryefjala e stendave të panairit të hapur prej 3 ditësh në Sheshin Skënderbej në kryeqytet, ku...

Veliaj dhe Manastirliu nisin aksionin e ndërgjegjësimit për vaksinimin ndaj Covid-19: Fushatë derë më derë, të komunikojmë me çdo qytetar

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu gjatë një takimi me administratorët e njësive bashkiake njoftuan nisjen e...

Pas rindërtimit të dy shtëpive, Xhesika Berberi ndërton fusha sportive në Kombinat, Veliaj: Faleminderit që mendon gjithmonë për Tiranën

Xhesika Berberi nuk është vetëm një nga modelet më të suksesshme shqiptare, por tregon se ka edhe një zemër të madhe. Pas kontributit për ndërtimin...

Veliaj publikon pamjet e shkollës së re “Murat Toptani” në Tiranë, mjedise moderne për 360 nxënës dhe parashkollorin

Viti i ri shkollor i gjen nxënësit e zonës së Selitës me një shkollë të re, e cila do të ofrojmë tashmë të gjitha...

Veliaj vizitë në Shkup, takim me kreun e BDI, Ali Ahmeti dhe zv/kryeministrin Grubi: Gjërat e mira i arrijmë vetëm duke u bashkuar!

Zëvendëskryeministri i parë, njëkohësisht ministër për sistemin politik dhe marrëdhëniet ndërmjet bashkësive në Maqedoninë e Veriut, Artan Grubi priti në zyrën e tij, me...

Kopshti Zoologjik i Tiranës gati në fund të vitit, Veliaj: Do jetë një surprizë shumë e këndshme për fëmijët, iu dhurojmë një hapësirë të...

Kopshti Zoologjik i Tiranës, i rikonceptuar dhe transformuar sipas standardeve europiane të hapësirave për kafshët, do të jetë gati për fëmijët dhe vizitorët brenda...

Veliaj poston fotot e fëmijëve afganë nga Qyteti Studenti: Është më e lehtë të rrisësh fëmijë të fortë, sesa të korrigjosh burra të dobët

Me një thënie të Frederick Douglass, - "Është më e lehtë të rrisësh fëmijë të fortë, sesa të korrigjosh burra të dobët", - kryebashkiaku...

Kryebashkiaku i Tiranës reagon për “Sarajet e Toptanëve: I vunë flakën një monumenti kulture, Rama ka autorizuar shpronësimin, ja çdo bëjmë (Deklarata)

Kryebashkiaku i Tiranës ka reaguar në lidhje me ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme, ku ka rënë flakë në "Sarajet e Toptanëve”. Me anë të...

Veliaj në Dajt: PS, e vetmja që punon për ndryshimin e vazhdueshëm të Shqipërisë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, njëherësh drejtues i fushatës së Partisë Socialiste për Qarkun, së bashku me deputetin Xhemal Qefalia është ndalur...

ISHP dha alarmin për shifrat e Covid-19 dhe distancimin, por shtetarët shkelin ligjin me të ‘dyja këmbët’! Si u shfaqën Rama, Basha e Veliaj...

Shqipëria dukej se po e fitonte betejën me virusin pasi rastet e reja me Covid-19 shënuan një ulje, ndërsa ditët e fundit kemi parë...

Lajmet e fundit