Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

erjon peti

Togat e zeza lënë në burg Erjon Petin dhe Klajdi Xibrakun, dy administratorët e “Masabi fruits” që u kapën me 143 kg kokainë fshehur...

Gjykata e Durrësit lë në burg dy administratorët e kompanisë “Masabi fruits”, Erjon Peti dhe Klajdi Xibraku, pasi në konteinerin me banane të porositur...

143 kg kokainë në Durrës, gazetari ‘zbulon’ prapaskenat: Vlen 19 mln euro, jo për të siguruar 74, por 84 mandate. Atentati i radhës…

Sot Policia portuale e Durrësit në bashkëpunim me SPAK kanë bërë të mundur sekuestrimin e 143 kg kokainë, ngarkesë e cila ishte fshehur në...

Policia jep DETAJE për drogën e kapur sot në Durrës: Janë 143 kg kokainë, u arrestuan dy pronarët e kompanisë së bananeve (VIDEO)

Policia e Shtetit ka dhënë detaje lidhur me operacionin e koduar “el mejor”, në kuadër të së cilit u sekuestruan 143 kg lëndë narkotike,...

Këta janë dy kushërinjtë, pronarë të ‘Masabi Fruits’ që porositën banane dhe iu gjetën 200 pako kokainë në kamion, njëri është në kërkim (EMRAT-FOTO-DETAJE)

Sot në Portin e Durrësit është ndaluar një kamion, pasi rezultoi me njollë të kuqe kur iu nënshtrua kontrollit në skaner. Kamioni priste të...

‘El mejor’, dalin pamje nga kokaina e fshehur në kamionin me banane, e mbështjellë me natriban dhe foton e Pablo Escobar

Newsbomb.al siguron foto nga kokaina e sekuestruar sot në Portin e Durrësit, e cila u gjet e fshehur në tavanin e sajuar të një...

EMRAT-FOTO/ Kush janë dy pronarët e ‘Masabi Fruits’ që prisnin banane, por iu kapën 200 kg kokainë në kamion: Më arrestuan ortakun, s’e dimë...

Sot në Portin e Durrësit është ndaluar një kamion, pasi rezultoi me njollë të kuqe kur iu nënshtrua kontrollit në skaner. Kamioni priste të...

Lajmet e fundit