Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

eriseld lala

Tragjedia në Fier, Policia arreston drejtorin e OST dhe inxhinierin: Detyruan dy elektriçistët të ngjiteshin në shtyllën e tensionit të lartë, ata vdiqën në...

Drejtori i Operatorit të Sistemit të Transmetimit në Fier dhe inxhinieri i kësaj kompanie, janë arrestuar nga Policia pasi kanë urdhëruar punonjësit e tyre...

Lajmet e fundit