Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

ERION PICIRI

Sa ishte deputet nuk mori asnjë qindarkë nga rroga, Erion Piciri heq dorë dhe nga shpërblimi 25 milionë lekë: Shteti t’i përdorë për nevojtarët

Ish-deputeti Erion Piciri, ishte i vetmi deputet i Kuvendit të kaluar i cili pranoi mandatin por jo pagën. Ai vendosi që të gjitha pagat...

Deputeti i opozitës: Kam një vit që nuk e pranoj rrogën, hyra në parlament për të thënë që politika bëhet edhe ndryshe

Deputeti i opozitës Erion Piciri, i dalë nga listat ePD ka deklaruar se prej një viti nuk e merr rrogën si deputet i Kuvendit...

KUSH është DEPUTETI që me kërkesë të tij ka vendosur mos marrë ‘kokërr leku’ nga RROGA dhe taksat e shqiptarëve

Para pak minutash, newsbomb.al publikoi listën e pagave të deputetëve për janarin 2020 e ku vihej re që një pjesë e mirë kishin munguar...

U përfol se do të futej në Parlament, kandidati i PD merr vendimin përfundimtar

Kandidati për deputet i Partisë Demokratike Erion Piciri, prej ditësh është përfolur në media se mund të pranonte të futej në Parlament. ...

Zyrtare, këta janë 5 kandidatët për kreun e Partisë Demokratike (EMRAT)

 Nga data 22 korrik, kur do të mbahen zgjedhjet për krytarin e ri të Partisë Demoktarike, kanë mbetur vetëm 3 javë. ...

Lajmet e fundit