Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

erion peti

Prokuroria kërkon konfisikimin pasurive të Erion Petit dhe Klajdi Xibrakut, dy administratorët e ‘Masabi Fruits’ që u kapën me kokainë mes bananeve

Prokuroria e Durrësit kërkon konfiskimin e pasurive të dy administratorëve të kompanisë së bananeve “Masabi Fruits”, Erion Peti dhe Klajdi Xibraku, në konteinerin e...

Lajmet e fundit