Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

Erion Kondi

Vodhën dy dyqane dhe një shtëpi, goditet grupi i “skifterave” në Lushnjë: Sekuestrohen mijëra euro, lekë dhe bizhuteri (EMRAT)

Niko Zaimi, Erion Kondi dhe Klaudjo Myrtja janë arrestuar në flagrancë nga Policia pasi dyshohet se janë autorë të tre vjedhjeve të ndodhura më...

Lajmet e fundit