Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

TAG

Erion Isai

SPAK shpall moskompetencën për dosjen e Ersekës, nuk gjendet asnjë vepër penale për kryebashkiakun Erion Isai

Prokuroria e Posaçme (SPAK) ka shpallur moskompetencën për dosjen e Ersekës, ku disa zyrtarë, përfshirë edhe kryebashkiakun Erion Isai akuzoheshin për abuzime korruptive në...

“Ramën nuk e kam as mik, as shok”, Erion Isai e thotë “pa doreza”: Berisha është lider!

Kryetari i Bashkise Erion Isai, ndonëse prej dy vitesh e gjysëm është i angazhuar në drejtimin politik, ai nuk ka harruar të jetë prezent...

Një nga bashkitë më të varfra, Erion Isai i Kolonjës akordon mbi 8 milionë lekë për akomodimin dhe ushqimin e PIKTORËVE për 3 netë

Një artist i kupton shumë mirë sesi ndihen kolegët e tij dhe vështirësitë me të cilat ata përballen. Një prej tyre është edhe Erion Isai,...

Erion Isai “ankohet” për rrogën: Kur isha në Portokalli e kisha 850 mijë lekë, tani që jam kryetar bashkie marr 680

Kryebashkiaku i Kolonjës ka rrëfyer për punën e tij të parë dhe rrogën që ai ka marrë kur ishte vetëm 15 vjeç. Ai tregon se...

Kryebashkiaku ‘humorist’ kurorëzon dashurinë në martesë, vajza e vogël dëshmitare (FOTO)

Kryebashkiaku i Kolonjës Erion Isai, është martuar me Ajlin Petrelën, nënën e dy vajzave të tij. Përmes një postimi në rrjetet...

Negociatat/ Vasili i ashpër me ambasadorin e BE: Gjermania thotë kushte, Soreca i përkthen elemente

Ish-deputeti i LSI, Petrit Vasili me anë të një mesazhi në rrjetet sociale është treguar i ashpër me ambasadorin e BE në Tiranë, Luigi...

Vendosi në krye të administratës FRESSH-istin që qëlloi me thikë qytetarin, reagon Erion Isai: Gjyq për shpifje

Ditën e djeshme, Pandi Cunge, i cili ka qenë kryetari i FRESSH, është vendosur administrator i njësisë administrative Qendër, nga kryebashkiaku i Kolonjës i...

Betohet Erion Isai për Kolonjën, të pranishëm Spiropali dhe Peleshi

Është betuar ditën e sotme kryebashkiaku i ri i Kolonjës, Erion Isai. Përmes një statusi në rrjetet sociale, Isai shprehet i...

‘PD nuk liron zyrat’, gjykata i jep mandatin Safet Gjicit dhe Erion Isait (Lista me bashkitë e tjera)

Ndonëse opozita është shprehur se në bashkitë e tyre nuk do i lirojnë zyrat pasi nuk njohin zgjedhjet e 30 qershorit, gjykatat kanë dhënë...

U zgjodh kryebashkiak i Kolonjës, ish-kolegu i kthehet keq Erion Isait: E fillove mbarë që ditën e parë

Kryebashkiaku i ri i Kolonjës, Erion Isai duket se ka hequr dorë nga aktrimi dhe ka vendosur t’i përkushtohet përfundimisht politikës. ...

Lajmet e fundit