Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Erion Dasho

Mjeku Erion Dasho nxjerr shifra të tjera për COVID-in: Në Shqipëri janë infektuar 2 milionë qytetarë dhe kanë vdekur 15 mijë, vaksinimi nuk pati...

Mjeku Erion Dashi, i cili njihet si kritik i Ministrisë së Shëndetësisë, ka deklaruar ditën e sotme se në Shqiëpri janë infektuar më shumë...

‘Kanë vdekur dy persona në Shqipëri nga vaksina kineze’, Fico qetëson qytetarët: Nuk ka lidhje mes humbjes së jetës dhe…

Drejtoresha e Institutit të Shëndetit Publik prof. Albana Fico, ka deklaruar se humbja e jetës së dy të moshuarve në vendin tonë nuk ka...

Mjeku ngre alarmin dhe i bën thirrje Ministrisë së Shëndetësisë: Pezulloni procesin e vaksinimit, dy persona në Shqipëri kanë humbur jetën pasi morën dozën...

Mjeku i njohur, Erion Dasho përnes një postimi i ka bërë thirrje Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale që të pezullojnë përdorimin e vaksinës...

Meku Erion Dasho paralajmëron Manastirliun: Nesër do të jepni llogari para drejtësisë për mjekët e vdekur nga Covid-19

Mjeku Erion Dasho ka paralajmëruar ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastriliu, se do të japë llogari para drejtësisë për mjekët e humbur nga Covid-19, si...

Mjeku i del në mbrojtje kolegut që u pushua nga puna dhe krijon peticionin online, bën thirrje për protesta dhe grevë urie për Ilir...

Mjeku i del bë mbrojtje kolegut që u pushua nga puna dhe krijon peticionin online, bën thirrje për protesta dhe grevë urie për Ilir...

Mjeku Erion Dasho KRITIKON kolegët e tij: Mjaft më! Kërkoni pajisje mbrojtëse që të mos kemi më mjekë e infermierë të vdekur…E PLOTË)

Mjeku Erion Dasho ka reaguar pas takimit që kryeministri Edi Rama bëri me mjekët e spitalit të Infektivit. Përmes një postimi...

‘Shqiptarët në mëshirën e tekave të Covid-19’, Eksperti Dasho: Masa pa sens, strategji vaksinimi vetëm në letër

Vaksinimi i popullatës shihet si hapi i shpëtimit nga Covid-19 dhe në vendin tonë kanë nisur të hamendësojnë për kohën e mbërritjes së saj.  ...

Statistikat e FRIKSHME të mjekut Dasho: Çfarë do të thotë kur arrijmë 15-20 të vdekur çdo ditë nga Covid-19

Epidemiologu Erion Dasho ka ngritur alarmin se një tragjedi po zhvillohet pas rritjes së numrit të viktimave nga koronavirusi. Përmes një...

Denoncimi i mjekut: Këto janë barnat që nuk bëjnë asnjë efekt ndaj COVID-it, Komiteti Teknik i rekomandon dhe qytetarët detyrohen t’i paguajnë

Mjeku Erion Dasho ka denoncuar procedurën e trajtimit të pacientëve me koronavirus në vendin tonë. Përmes një postimi në rrjetet sociale,...

“Njëri këpucar, tjetri shofer”/ Plas sherri mes mjekëve, fyejnë njëri-tjetrin në rrjetet sociale (E PLOTË)

Shefi i Urgjencës Skënder Brataj është përfshirë në një përplasje virtuale me mjekun Erion Dasho. Të dy kanë publikuar disa shkrime...

Lajmet e fundit