Tirana
clear sky
16.3 ° C
16.3 °
16.3 °
82 %
3.1kmh
10 %
Mër
24 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
20 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

TAG

erion brace

Basha në SHBA, deputeti socialist e ironizon: Lylzim, kjo vizitë habit veç një poet si Preçi. Mediu me këta takohet çdo 3 muaj

Vizita e kreut të PD Lulzim Basha në SHBA, ka ngacmuar deputetin socialist Erjon Braçe i cili ka ironizuar demokratin. “Lylzim; Vizitë...

Braçe filmon “vjedhurazi” Berishën, Halimin e Bylykbashin pak para seancës: E kuptoni kush ka bllokuar?

Pas pak pritet të nisë seanca plenare pas arritjes së marrëveshjes për dekriminalizimit që pritet të shkojë në Kuvend. Sakaq, socialisti Erion Braçe ka...

Dorëheqja e Berishës dhe Topallit si deputetë, Braçe i fotografon bashkë dhe bën një koment

Ditën ne djeshme, ish kryeministri Sali Berisha dhe ish kryeparlamentarja Jozefina Topalli deklaruan para mediave se ishin duke e menduar seriozisht qendrimin e tyre...

Braçe publikon videon: Shihini barbarët, në krye kërriçi

Shihini!!” shkruan Braçe.{mp4}33223{/mp4}

Përplasja/ Erion Braçe akuzoi ashpër ministrin e LSI, merr këtë përgjigje

Së fundi , kërkohen me shume fonde dhe prandaj asnjëherë nuk kthehem nga vizitat e rralla jashtë vendit duar bosh, sepse nuk kemi...

Lajmet e fundit