Tirana
clear sky
16.3 ° C
16.3 °
16.3 °
82 %
3.1kmh
10 %
Mër
24 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
20 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

TAG

erion brace

“Si mundet që nuk ndalen ky soj?” Vdekja tragjike e fëmijës në Himarë, “shpërthen” Erion Braçe: Sa larg normales i kemi të pasurit tanë

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe, ka reaguar i revoltuar pas ngjarjes së rëndë në Himarë ku komisari Arjan Tase përplasi për vdekje me...

“Shalqi 30 mijë lekë”, Braçe reagon i revoltuar për menunë e çmimeve në Borsh: Kjo është çmenduri, po i boshatisni plazhet

Ish-zëvendëskryeministri Erion Braçe ka denoncuar sërish sot çmimet e larta në jug të vendit. Deeputeti socialist ka publikuar menunë e një restoranti në Borsh,...

“Kafja t’u bëjë mirë, unë nuk e pi”, Erion Braçe reagon për foton e kolegëve socialistë me ministren e Bujqësisë: Boll se kam punë!

Deputetët socialistë u takuan të shtunën që kaloi me ministren e Bujqësisë Frida Krifca, për çështje që lidhen me institucionin që ajo drejton dhe...

Deputetët socialistë “mësyjnë” te zyra e Frida Krifcës për problemet e bujqësisë, në takim nuk duket gjëkundi Erion Braçe (FOTO)

Deputetë të grupit socialist të PS, mes të cilëve Blerina Gjylameti, Baftjar Zeqaj, Fadil Nasufi, Besjan Ajazi e Etjen Xhafaj diskutuan seriozisht me ministren...

Erion Braçe i nxjerr fotot deputetit demokrat me “kartelin e grumbulluesve”: Sot me përfaqësues të PD, nesër me ministren!

Deputeti i Partisë Socialiste dhe një ndër zërat më kritikë Erjon Braçe, ka vijuar akuzat e forta në lidhje me padrejtësitë që po i...

Braçe denoncon në Kuvend: Kryetari i PD në Gradishtë ka mbjellë plepa në tokë buke

Vijon interpelanca në Kuvend mes deputetit Erion Braçe dhe ministres Frida Krifca për bujqësinë. Në fjalën e tij Braçe ka ngritur akuza duke thënë se...

Interpelanca me Braçen për tokat bujqësore, Krifca: Do të hartojmë për herë të parë regjistra online për fermerët e blegtorët

Ministrja e Bujqësisë, Frida Krifca, paralajmëroi krijimin e regjistrave online për fermerët, blegtorët dhe Autoritetin Kombëtar të Ushqimit. Në seancën e sotme plenare Krifca...

“Kam mërzitur Netën dhe Pandin”, Braçe: I ngrita bujqit me kokë lart, kaq keq kam bërë

Deputeti socialist Erion Braçe në interpelancën e kërkuar me ministren e Bujqësisë, Frida Krifca, tha se bujkut i janë rritur kostot për të prodhuar,...

Seanca plenare, Braçe nuk i ndahet Krifcës, sërish në interpelancë për bujqësinë

Ditën e sotme Kuvendi do të zhvillojë seancën parlamentare të radhës. Kuvendi do të startojë në orën 10:00. Në këtë seancë plenare do të diskutohen...

Abuzimi i grumbulluesve, Braçe tregon bisedën me punëtorin dhe shpjegon: Ja pse bërtas unë

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe, sërish ka ngritur zërin në lidhje me tregun e fermerëve dhe dhe rregullat e vendosura nga grumbulluesit që...

Lajmet e fundit