Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
59 %
3.1kmh
0 %
Hën
16 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

erion brace

Erion Braçe shkruan i revoltuar: Të njëjtët palaço po përdorin sportin për bastet e tyre

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe ka reaguar pas mbledhjes së kryeministrit Edi Rama me drejtues të Federatave sportive, ku diskutuan në lidhje me...

Mos u bëni qesharakë”, Braçe shpërthen ndaj rritjes së çmimit të druve: E kanë çuar 7000 lekë

Deputeti socialist Erion Braçe ka reaguar i revolutuar për rritjen e çmimit të druve të zjarrit. Përmes një postimi në Facebook, ai thotë se kjo...

“Mos ka ndodhur gjë”, Braçe “i shqetësuar”: I.M ende s’ka kërcënuar dhe S.B ende s’ka sharë! Vetëm Fedezi laskuriq qarkullon sot

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe ironizon përmes një postimi në rrjetet sociale dy kundërshtarët e tij politikë, Sali Berishën dhe Ilir Metën, për...

“Prodhimi i grurit nuk është hall”, Braçe kritika qeverisë: Nuk po e ndihmoni bujkun, disa mënyra sesi mund të përmirësohet mbështetja për ta

Deputeti socialist Erion Braçe, jep disa mënyra sesi mund të përmirësohet politika e prodhimit të grurit në venddin tonë. Sipas tij prodhimi i grurit...

Braçe i kthehet Fidel Yllit: Luiza Gegën se bënë kampione bastet, do jenë biznes i krimit dhe nëse legalizohen sërish

Deputeti socialist Erion Braçe është kundër propozimit të bërë nga ish-kolegu i tij Fidel Yllli, kreu i Komitetit Olimpik i cili menjëherë pas fitores...

“Të fillojmë nga Londra dhe pastaj me lekët këtu”, Braçe ironizon Metën: I.M ka të drejtë, paratë e depozituara jashtë duhen sekuestruar

Ish-kryeministri Erion Braçe ka ironizuar ish-presidentin Ilir Meta, lidhur me  deklaratën e tij, ku tha se paratë nxjerra jashtë, do të riatdhesohen. Përmes një postimi...

“Kjo nuk është gazetari”, Braçe revoltohet me mediat që publikuan “DIZINFORMACION” për tenderin e OST: A jeni në terezi?

Deputeti Erion Braçe ka reaguar i revoltuar pas lajmit të publikuar në disa media se OST ka shpallur tender për ndërhyrje estetike për punonjëset...

Braçe poston renë me formë të çuditshme: Ky fenomen i jashtëzakonshëm në vendin tonë, përshendetje për ata që e nisin ditën duke sharë e...

Deputeti Erion Braçe ka publikuar një re me formë të çuditshme, ku edhe ironizon. Braçe ka postuar video, ku shihet një re dhe thotë se...

Braçe kritika makinave dhe policëve që e shkelën me këmbë: Është grurë për bukë, erdhi nga Ukraina por pa fat

Një kamion me grurë u përmbys sot në autostradën Tiranë-Durrës, duke e derdhur ngarkesën në rrugë. Aksidenti shkaktoi trafik, por situata u normalizua pas ndërhyrjes...

“Ky është Kaçi, na shpëtoi dje nga zjarret! Mori traktorin dhe bëri frezë duke i vënë kufi flakëve”

Kastrioti është një fermer nga zona e Çermës në Divjakë, i cili ka arritur të vërë nën kontroll flakët ditën e djeshme në Divjakë,...

Lajmet e fundit