Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

erion brace

Nuk keni një ide për të kaluar fundjavën? Braçe iu sugjeron qytetin historik: Nahijet e freskëta dhe kuzhina e mirë janë aty…

Zëvendëkryeministri  Erion Braçe ka dhënë një sugjerim për qytetarët se ku mund të kalojnë fundjavën në këto temeperatura të nxehta. Përmes një postimi në Facebook,...

DORËZOHET zv.kryeministri: Nuk kam kujt t’i drejtohem, do marr kazmën vetë

Zv.kryeministri Erion Braçe ka bërë një denoncim në rrjetet sociale.Braçe publikon foto nga ndërtimi i qendrës Shëndetësore në Këmishtaj dhe thotë se teksa po...

“Pra Carolinën nuk e kanë vrarë shqiptarët”, Braçe: Krimi s’ka kombësi, media greke e mbytur nga steriotipet të kërkoj ndjesë

ZëvëndësKryeministri Erion Braçe ka reaguar për lajmin që tronditi Greqinë, ku pas shumë akuzave për shqiptarët, doli që Charalambos Anagnostopoulos është autori i ngjarjes së...

“Nuk u dënua për trafik droge”, Braçe i del në mbrojtje kryebashkiakut të Mallakastrës: Kërkoi rrogën nga pronari grek, vëreni veten në lëkuren e...

Zëvendëskryeministri Erion Braçe i ka dalë në mbrojte kryebashkiakut të Mallakastrës, Qerim Ismailja, i cili rrezikon të humbë mandatin pasi nuk ka deklaruar në...

“Lamtumira” e Ilva Tares, kolegët e vlerësojnë: E mira çmohet më shumë kur mungon! I jemi borxhli si shikues

Gazetarja e njohur Ilva Tare, ka njoftuar dje se pas 25 vitesh në ekran, do të tërhiqet nga puna në televizion, për t’iu përkushtuar...

“Edhe ky e fitoi mandatin e tretë”, Braçe tallet me Bashën: Humb dy herë me PS, fiton një herë në PD

Zv.kryeministri Erion Braçe reagon pas rizgjedhjes së Lulzim Bashës në krye të PD-së. Braçe e ironizon Bashën duke thënë se fitoi “mandatin e tretë”. Postimi i...

Erion Braçe fjalë zemre pas dorëheqjes së Gramoz Ruçit: Më hape derën që 20 vjeç dhe më mbështete në momentet e vështira, nuk do...

Zv.kryeministri Erion Braçe i ka dedikuar disa fjalë zemre Gramoz Ruçit, pasi ky i fundit në Kongresin e Partisë Socialiste njoftoi tërheqjen nga politika.Braçe...

Erion Braçe poston fotot: Po shtrojmë rrugët që t’u vlejë fshatarëve për eksportin e shalqinit

Zëvendës kryeministri Erion Braçe ka publikuar disa foto nga punimet e rrugës së Bishtçukezës në fshat, që po asfaltohet. Braçe thotë se zgjedhjet kanë...

“Më kë e ka Amerika?”, Braçe: Me mua jo, ky është halli i muajit, por në fakt SHBA e ka me pasuritë e...

Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka publikuar sot një pjesë nga memorandumi i SHBA për luftën kundër korrupsionit. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Braçe  shprehet se...

Braçe publikon videon dhe akuzon dhëndrin e Berishës me citimin e DASH: I përfshirë në veprime korruptive, përdori pushtetin për të pasuruar familjen dhe...

Zv.kryeministri Erion Braçe ka publikuar në rrjetet sociale një video të shkurtër nga emisioni “Top Story”, ku akuzohet Jamarbër Malltezi, dhëndri i ish0-kryeministrit Sali...

Lajmet e fundit