Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

erion alibej

Gjykata e Posaçme lë në burg Erion Alibejn, porositësin e vrasjeve të Emiljano Ramazanit dhe Regis Runajt

Gjykata e Posaçme vendosur arrest me burg për Eron Alibej, i cili dyshohet se është porositësi i vrasjeve të Emiliano Ramazanit dhe Regis runaj. Gjithashtu...

Gjykata e Posaçme pranon dosjen e Prokurorisë së Elbasanit, do të gjykojë Erion Alibejn dhe dy të dyshuarit si vrasës me pagesë

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO), pranon kërkesën e SPAK për gjykimin e dosjes në ngarim të Erion Alibejt dhe...

Prokuroria e Elbasanit ia kalon dosjen SPAK-ut: Erion Alibej, porositës i dyshuar i disa vrasjeve, mund të gjykohet në Tiranë

Prokuroria e Elbasanit ka shpallur mos-kompetencë për dosjen në ngarkim shtetasit Erion Alibej, i akuzuar si porositës i disa ngjarjeve të rënda kriminale që...

U ekzekutua dje në makinë, gazetari: Everest Caka u pyet nga një grup prokurorësh belg, erdhën nga Brukseli në Elbasan kur i vranë kushëririn

Everest Caka, 41 vjeç mbeti i vdekur mbrëmjen e djeshme në Elbasan, si pasojë e një atentati me armë zjarri. Ai ndodhej në makinë...

Djali i tezes iu vra vjet në Belgjikë, vëllai në Barcelonë, kush është Everest Caka me 2 emra që u ekzekutua sot në makinë...

Detaje të reja bëhen me dije lidhur me ngjarjen e sotme në lagjen “Skënderbej” në Elbasan. Viktimë ka mbetur i riu 41-vjeçar Everest Caka,...

Del FOTO/ Ky është Ardit Spahiu, 38 vjeçari që u ekzekutua me 8 plumba në Bruksel, kunati i porositësit të disa vrasjeve në Elbasan

Mbrëmjen e djeshme 38 vjeçari nga Elbasani Ardit spahiu u ekzekutua me 8 plumba në Bruksel, në një nga zonat më të njohura të...

U ekzekutua me 8 plumba në Bruksel, Ardit Spahiu është kunati i Erion Alibej, porositësit të disa vrasjeve në Elbasan

Mbrëmjen e djeshme 38 vjeçari nga Elbasani Ardit spahiu u ekzekutua me 8 plumba në Bruksel, në një nga zonat më të njohura të...

Flet i penduari në Elbasan: Erion Alibej quhet ndryshe Agim Shurbi, do paguante 100 mijë euro për dy vrasjet e bujshme në Elbasan

Është zbardhur dëshmia e Euglen Halilit, të penduarit të drejtësisë për ngjarjet e ndodhura në Elbasan (Vrasja e Emiljano Ramazanit dhe Regis Runajt). ...

Porositësi i dy vrasjeve në Elbasan, merret në pyetje Erion Alibej

Ditën e sotme është marrë në pyetjen nga grupi hetimor Erion Alibej, i cili akuzohet si organizator dhe porositës i dy vrasjeve që ndodhën...

Erion Alibej dyshohet se porositi dhe vrasjen e Bujar Çelës te rrethrrotullimi i Bradasheshit (DETAJE)

Ditën e sotme është arrestuar shtetasi Erion Alibej, i cili përdorte dhe emrat Arben Dylgjeri dhe Andrea Alibej. Ai është lënë...

Lajmet e fundit