Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

Eriksen

EURO 2020/Belgjika fiton dhe kualifikohet, goli i Danimarkës vlen vetëm për dedikimin ndaj Eriksen

Belgjika ka fituar me rezultatin 2-1 ndeshjen ndaj Danimarkës, e vlefshme për grupin B të Kampionatit Europian.Në ndeshjen e zhvilluar në Kopenhagen, danezët kaluan...

Mister shkaqet e arrestit kardiak, doktori i kombëtares daneze: Eriksen ishte i ikur

Doktori i ekipit kombëtar të Danimarkës ka konfirmuar se futbollisti Christian Eriksen pësoi arrest kardiak gjatë ndeshjes kundër Finlandës për Kampionatin Europian. Por për doktorët...

Interi hyn në garë për yllin e Tottenhamit, Eriksen

Interi po mundohet të transferojë një tjetër lojtar i cili luan në Premier Ligë. Bëhët fjalë për yllin e Tottenhamit, Christian...

Deklarata befasuese, Eriksen: Kjo që më ndodhi në Kosovë nuk më kishte ndodhur kurrë!

Mund të konsiderohet si një nga yjet më të mëdhenj të futbollit botëror aktualisht, por Christian Eriksen ka bërë një nga gafat më të...

Lajmet e fundit