Tirana
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
72 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
27 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Erik Galluzzo

U goditën fatalisht teksa udhëtonin me kamioçinë, ndërron jetë shqiptari dhe kolegu i tij italian (EMRAT-FOTO)

Një shqiptar dhe një italian kanë ndërruar jetë pasditen e djeshme si pasojë e një aksidenti përgjatë autostradës A4 midis San Dona di Piave...

Lajmet e fundit