Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

erigers mihasi

Nga Santiago Malko te Erigers Mihasi, si u ekzekutuan miqtë e Ervis Martinajt

Brilant Martinaj, kushëriri i Ervis Martinajt dyshohet se ka qenë objektivi i atentatit me tre të vrarë ditën e sotme në mbikalimin e Fushë...

Ekzekutimi në Kamzë/ Viktima mik i Vis Martinaj dhe Erigers Mihasit që u vra në “Astir”, në makinë iu gjet një armë zjarri

Can Kariçi u ekzekutua mbrëmjen e sotme në Kodër Kamëz, teksa u gjet i pajetë brenda një mjeti me targa gjermane. Bëhet me dije...

ILD verifikon prokurorin e Gjirokastrës, duhet të vendoste për “fatin” e Erigers Mihasit, por të dy kishin të njëjtin avokat! A ka ndikuar për...

Ekzekutimi në 13 nëntor 2021, i Armando Dumanit dhe Erigers Mihasit, ka hapur dosjen penale në Gjirokastër, e cila flet mbi rrethanat e arrestimit...

PUBLIKOHET VIDEO/ Momenti kur vrasësit ekzekutojnë Erigers Mihasin dhe Armando Dumanin në “Astir”

Pamjet e ekzekutimit të Erigers Mihasit dhe Armando Dumanit në atentatin e 13 nëntorit në zonën e Astirit janë publikuar mbrëmjen e sotme në...

Ekzekutimi i Erigers Mihasit në Astir, është përdorur “Bella”, studentja nga Lushnja si karrem nga atentatorët? Kishin 5 ditë të lidhur

Një vajzë 20-vjeçare nga Lushnja, dyshohet të ketë shërbyer si personi “karrem”, që ka ndihmuar autorët për t’ju afruar dhe më pas ekzekutuar, Erigers...

“Kontrollonte deri në 4 makina mbrapa”, dëshmia e shokut të Erigers Mihasit: Ishte shumë i kujdesshëm, në lokale nuk ulej prej muajsh

Erigers Mihasi, 32 vjeç, mbeti i vrarë në një atentat mafioz që iu bë mbrëmjen e së shtunës në Tiranë, në zonën e Astirit,...

Mihasi kishte pak ditë që ishte kthyer në Shqipëri, gazetarja tregon pistat: Nga klani Duka, te vrasja e policit, ja çfarë hetohet

Erigers Mihasi dyshohet të jetë shënjestra kryesore e atentatit ku mbeti i vrarë edhe miku i tij Armando Dumani. Gazetarja Klodiana Lala tha se Mihasi...

“Erigersi më dërgoi si emoji një trëndafil”, DETAJE nga ekzekutimi në Astir: Në Audi ishte dhe një vajzë, zbriti te Komuna e Parisit

Erigers Mihasi dhe Amrnado Dumani mbetën të vdekur mbrëmjen e të shtunës në Tiranë, si pasojë e një atentati me armë zjarri. Ata ishin...

PUBLIKOHET VIDEO/ Pak momente pas atentatit në “Astir”, qytetari shikon dy viktimat në makinë dhe vë duart në kokë: Ooo të q**sha ropt!

Pamjet filmike vetëm pak momente pas atentatit me dy viktima të ndodhur mbrëmë në Tiranë janë publikuar në rrjet. Në videon e publikuar nga JOQ...

Detaje nga atentati në Astir, Erigers Mihasi ishte në përgjim nga Prokuroria, dyshohej i përfshirë në vrasjen e ish-policit në Laç vetëm pak...

Detaje të reja janë zbuluar lidhur me atentatin me dy viktima që ndodhi mbrëmjen e djeshme në zonën e Astirit në Tiranë. Persona të paidentifikuar...

Lajmet e fundit