Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E martë, 27 Korrik, 2021

TAG

ergys alushi'

Gazetari sulmon ashpër Dritan Lelin: Ti nuk e meritove Vlorën! Ke lënë në mëshirë të fatit institucionet e kulturës dhe artit në qytet

Gazetari i njohur vlonjat, Ergys Alushi, ka sulmuar ashpër kryebashkiakun e Vlorës, Dritan Leli, pas një postimi të këtij të fundit në rrjetet sociale.Në...

Lajmet e fundit