Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

erama

Ngjela: Qarqet e larta amerikane kanë folur me Ramën e Bashën, ua kanë bërë të qarta vendimet. Kanë thënë se 30 qershori…

'Të vetmen gjë që i kanë tërhequr, i kanë thënë 30 qershori nuk lëviz. Nuk mund të lëvizi sepse fiton anarkia.'

Rama: Ish-kryeministri nga Valbona e gjykoi të arsyeshme se aty mund të ndërohen 11 HEC-e

Kryeministri Edi Rama foli sot gjatë fjalës së tij në Parlament për ndërtimin e 11 hidrocentraleve në Valbonë dhe anulimin e 6 lejeve për...

Lajmet e fundit