Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Pre
22 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

eraldo rexho

VIDEO/ Showbizi dhe politika bëhen bashkë në ditëlindjen e Efit, brenda festës së “çmendur” të “Shefes së Diplomacisë”

Ditën e djeshme “Shefja e Diplomacisë”, Efi, festoi ditëlindjen mes miqve. Padyshim që ajo është një nga banoret më të përfolura të këtij edicioni...

4 vite plot pa Adelajdën, miqtë e kujtojnë mes lotëve dhe mallit: Mungon pa fund shoqe! Vendin tënd s’e zuri askush…

Ndarja e parakohshme nga jeta e gazetares Adelajda Xhamani katër vite më parë tronditi shumë njerëz, ata që e njihnin personalisht, por edhe ata...

Rastësi e këndshme, zbulohet ARSYEJA pse Arbana Osmani dhe regjisori e festojnë bashkë 7 majin

Tashmë prej disa kohësh në media po përflitet për ndarjen e moderatores Arbana Osmani nga Ardit Kero dhe për lidhjen e mundshme me regjisorin...

Një vit nga ikja e Adelajdës, shoku i ngushtë çel PROJEKTIN në emër të saj: Për t’i dhënë shpresë vajzave të provincave

U mbush një vit nga ikja parakohe e Adelajda Xhamanit, vajzës së bukur e të talentuar të ekranit.   Sot miku...

Hipokrizia mes artistëve, gazetari tregon rastin e këngëtares: Doja të qaja me këngën e saj

Hipokrizia dhe dyfytyrësia duket se ka lodhur edhe gazetarin e medias rozë Eraldo Rexhon. I ftuar në emisionin BOOM, ai tha se shpesh situata...

Lajmet e fundit