Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

era xhabafti

Tedi Ngjela dhe partnerja e tij, urojnë Krishtlindjen me vajzën në krahë

Tedi Ngjela dhe partnerja e tij Era Xhabafti kanë zgjedhur që në urimin e tyre për festën e Krishtlindjes të përfshijnë edhe të voglën...

Zbulohet e dashura e re e Tedi Ngjelës, u nda nga Floriana Garo(FOTO)

Nuk ka kaluar shumë kohë, kur pas ndarjes nga një bashkëjetesë e gjatë, Tedi Ngjela ka gjetur sërish dashurinë. Ngjela u...

Lajmet e fundit