Tirana
scattered clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.1kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

Era Istrefi

Era Istrefi “trazon” rrjetin, poston foton provokuese nga shtrati

Era Istrefi është një nga këngëtaret e njohura shqiptare më të komentuar për stilin e saj të veçantë. Ajo është shumë aktive në rrjete...

Me bikini të zeza pranë pishinës, Era istrefi provokon keq ndjekësit (FOTO)

Këngëtarja kosovare Era Istrefi është një ndër vajzat më seksi të showbizit shqiptar. E kuruar deri në detaj, Era di gjithmonë si të marrë...

Era Istrefi “trazon” rrjetin, i lë pak vend imagjinatës, poston fotot provokuese

Këngëtarja Era Istrefi është një ndër vajzat më seksi të showbizit shqiptar. E kuruar deri në detaj, Era di gjithmonë si të marrë vëmendje...

“Qava shumë, u ndjeva e diskriminuar”, Era Istrefi sqaron të vërtetën pse hoqi foton me shqiponjën nga Instagrami

Këngtarja e njohur kosovare Era Istrefi ka sjellë në vëmendje perfomanën e saj në në Kampionatin Botëror “Fifa World Cup 2018”. Asokohe, Era postoi në...

Gazetarja ukrainase prej më shumë se një muaji në Kosovë, tregon këngëtaren e saj të preferuar: Më pëlqen kur këndon shqip

Gazetarja ukrainase, Daria Meshcheriakova prej afro një muaji po qëndron në Kosovë.  Ajo ka një intervistë për mediet kosovare, ku ka folur më shumë...

Era Istrefi në lidhje me djalin e biznesmenit të njohur nga Shqipëria?

Prej disa ditësh Era Istrefi po shijon diellin e plazhin në jug. Mirëpo, nuk është vetëm plazhi shqiptar, ai i cili po e mban...

VIDEO/ Me bikini ngjyrë ari dhe duke tundur të pasmet buzë detit, Era Istrefi provokon keq ndjekësit

Këngëtarja e njohur nga Kosova Era Istrefi ka zgjedhur bregdetin shqiptar për të kaluar disa ditë pushimi. Ajo ka ndarë me ndjekësit disa foto nga...

Me bluzë leopard dhe bikini të holla, hidhini një sy fotove bombastike të Era Istrefit

Era Istrefi është një nga këngëtaret më të pëlqyera në showbizin shqiptar, për shkak të këngëve të veçanta edhe për lukun tejet special që...

Era Istrefi nxjerr “sheshit” gjoksin, Real 1 hidhet në sulm: Po du me ja hongër…..

Fiksimi i Real1 për Era Istrefin si duket nuk ka mbaruar dhe ai është hedhur përsëri në aksion për të ngacmuar këngëtaren. Së fundmi Era...

Mori dozën e parë të vaksinës, Era Istrefi poston foton sensuale dhe tregon gjendjen shëndetësore

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi ka marrë dozën e parë të vaksinës anti- Covid-19. Ishte vetë këmgëtarja e cila postoi një foto pas injektimit të vaksinës,...

Lajmet e fundit