Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
51 %
2.6kmh
0 %
Mër
16 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

epoka e krizes

5 vite nga “Grushti i Shtetit” në Turqi, por epoka e krizës, dhunës politike dhe akuzave ndaj kundërshtarëve vijon të jetë e madhe

I kam përcjellur pandërprerë zhvillimet në Turqi prej 15 korrikut, ditën kur përpjekja për grusht shtet e ka tronditur këtë vend për rreth 20...

Lajmet e fundit