Tirana
scattered clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
6.2kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
9 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
10 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

Enver Jamaku

PAMJET nga punishtja e ARMËVE në Yzberisht, emrin e Dorian Kalos e nxorri i penduari i drejtësisë Enver Jamaku

Një punishte e madhe e modifikimit të armëve të zjarrit është zbuluar gjatë aksionit në orët e natës nga policia në një banesë tre...

Atentati ndaj Gjon Menës, bashkëpuntori i drejtësisë zbulon detaje: Mina me telekomandë është marrë në Shkodër

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me arsenalin e armëve që u sekuestruan disa javë më parë nga policia e Tiranës. Bëhet me dije...

Një nga minat nuk shpërtheu, flet i penduari i drejtësisë: Më thanë të vras Domart Konjarin për 300 mijë euro

I penduari i drejtësisë, Enver Jamaku ka dhënë dëshminë e tij para autoriteteve duke deklaruar se grupi kriminal i Blendi Dedës e Paris Prengës,...

Si u gjetën magazinat e armëve me “Google Maps”, detaji që i lidh me vrasjen e Santiago Malkos

Magazinat të mbushura plot me armatim të lehtë dhe të rëndë në Tiranë u zbuluan nga bashkëpunimi i Enver Jamakut me prokurorinë. Ky i fundit...

Lajmet e fundit